Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Yakuplu sıhhi tesisatçı

Tesisat firmamız yakuplu sıhhi tesisatçı olarak sizlere hizmet vermektedir.

SU TESİSİSATI

Su tesisatı işi tarih boyunca önemi olan bir işlemdir çünkü yaşamın devamı için su ya ihtiyacımız vardır su hem içmek için hemde tarım yapabilmek için olmazsa olmazdır . Su demek yaşam demek insanoğlu tarih boyunca suya en yakım bölgelere yerleşmiş ve sulanabilir arazilerin olduğu alanları seçmiştir çünkü su olmazsa yaşam olmayacağını biliyorlardı..

Osman lı imparatorluğunda kaleler için özel taştan oyma su boruları ile sarayların su ihtiyacı karşılanmıştır. Yer altı kaynaklarından çıkarılarak sıhhı tesisat döşeyen atalarımız kalelere ve su ihtiyacı olan bölgelere bu şekilde suyu taşımıştır ..

Yaşamımızın devasmıo için suyun önemi çok büyüktür bilim insanları uzayda su olduğusu keşf etseler yaşam olduğunuda kanıtlamış olurlardı ama yapılan araştırmalarda henüz su bulunamamıştır.

Yurt tesisat sıhhı tesisatçı

Yurt tesisat 20 yılı aşkın bir süredir su tesisatı ve sıhhi tesisat işlerinde çalışmaktadır .Sıhhi tesisat arızalarında firmamız en yeni sistem cihazlarla profosyonel su kaçaklarını bulmaktadır ve tıkanıklık oluşmuş bölgeleri kırmadan robot yardımı ile açmaktadır

Yakuplu bölgesinde faaliyet gösteren firmamız sizlere uygun fiyat ve kaliteli hizmeti bir arada sunmaktadır..

Su tesisatı , sıhhi tesisat,  yakuplu su tesisatçısı, yakuplu sıhhi tesisatçı sizlere tesisat tamiri ve hertürlü arıza onarım hizmeti vermektedir..


SU KAÇAK TESPİTİ  TIKANIKLIK AÇMA  KOMBİ SERVİSİ TADİLAT DEKARASYON HİZMETLERİ

Yakuplu sıhhi tesisatçı

Yakuplu sıhhi tesisatçı

yakuplu su tesisatçısı

kavaklı su tesisatçısı

marina su tesisatçısı

ihlas marmara evleri su tesisatçısı

güzelyurt sıhhı tesisatçı

haramidere sıhhi tesisatçı

aöbarlı sıhhi tesisatçı

liman su tesisatçısı

gürpınar su tesisatçısı

firmamız beylikdüzü ve tüm mahallelerine hizmet vermektedir 20 dk servisimiz verilen adrese gelmektedir..

yaşam alanınızda oluşan su tesisatı arıza ve bakımlarında bizden yardım alabilirsiniz. tıkanıklık açma kombi bakım onarım ve yedek parça temini kunusunda hizmet vermekteyiz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim firmamız işçilik de 1 yıl garanti vermektedir.. yakuplu mahallesi su tesisatçısı olarak su tesisatı, tıkalı logar açma , kombi bakım onarım ve yeni kombi değişimi hizmeti vermekteyiz iş yerimiz haramidere mahallesinde bulunmaktadır çayımızı içmeye bakleriz..


Yakuplu sıhhi tesisatçı | Yakuplu su tesisatçısı | SU tesisatçısı


Yakuplu sıhhi tesisatçı | Yakuplu sıhhi tesisatçı | Yakuplu sıhhi tesisatçı | Yakuplu sıhhi tesisatçı

SUYA YÖN SIZINTIYA SON VERİYORUZ…..

YAKUPLU BÖLGESİNİN EN HIZLI SU TESİSAT SERVİSİ İLE SİZLERE 15 DK DA GELEREK ARIZALI BÖLGEYİ TAMİR EDİYORUZ HER ZAMAN EVLERİNİZDE OLUŞAN SU TESİSATI ARIZALARI PETEK AKITMALARI DOĞALGAZ TESİSAT ARIZALARI VE TIKANAN LAVABO VE KLOZETLER DE YURT TESİSATI ARAYIN VE SORUNUNUZ ÖZEL UYGUN FİYATLARLA ÇÖZÜME KAVUŞTURULSUN SİZE BİR TELEFON KADAR UZAKTAYIZ ARAYIN GELELİM İŞİN DURUMUNA GÖRE ÜCRETSİZ KEŞİF HİZMETİ SUNMAKTAYIZ..

 

Detaylı bilgi için iletişim veya ustaya sor bölümünden yardım alabilirsiniz….

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *