Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Tıkanıklık Açma

tıkanıklık açma

tıkanıklık açma

Tıkanıklık açma konusunda yurt tesisat olarak hizmet vermekteyiz

TIKANIKLIK AÇMA NASIL YAPILIR ?

Bu makalemizde sizlere tıkanıklık  işlemi ile ilgili bilgi vermeye çalışacağım.

EVİNİZDE VEYA İŞ YERİNİZDE oluşan tıkanıklık konusunda kendi imkanlarınızla sorunu çözmeye çalışabilirsiniz. Yalnız kesin olarak tıkalı bölgeyi tespit etmek ve elinizde ki imkanları kullanarak sorunu çözebilirsiniz.

TIKANIKLIK  işleminde kimyasal ilaç kullanarak sorununuzu kısa vadede çözebilme şansınız var ancak kimyasal ilaçlar kesin sonuç vermez ama geçici olarak açabilir .

Nalburlarda satılan küçük çaplı susta alarak ta tıkanıklık açma işini yapabilirsiniz .bu susta lar 5 metre uzunluğunda ve ince yapıda oldukları için tıkalı bölgeye erişemeye bilirler biraz şanslı iseniz tıkalı bölge yakın mesafede ve az miktarda tıkanıklık var ise açılabilir.

Fayans Seramik ve Dekorasyon

Fayans Seramik ve Dekorasyon

YURT TESİSAT son teknoloji ekipman lar ile sizlere hizmet vermektedir. Yaşam alanınızda oluşan tıkanıklık lar canınızı sıkabilir .Dediğim gibi kendi imkanlarınız la tıkanıklık açma yı deneye bilirsiniz ancak kaş yapayım derken göz çıkarmayın işi uzmanı na bırakın neden derseniz biz sektörde 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz .Teknoloji her geçen gün gelişmekte ve tesisat arıza onarım ve bakımlarında da faydalı cihazlar gelişmektedir tıkanıklık açma makinası gibi bir çok makina üretilmiş ve kullanılmaktadır. Biz bu makinaları tedarik ettik ve sizlerin hizmetine sunduk size bir tık uzaklıktayız. bizi arayarak uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz. 

— 3 Comments —

  • HandeSvr Günlerdir mutfak giderim tıkalı ne kadar lavoba acıcı döktüm açılmadı.İnternette araştırma yaparken yurt tesisatla karşılaştım..Aynı gün içersinde gelip 15 dk içinde mutfak giderim açıldı... Güleryüzlü Müşteri memnuniyeti için Yurt Tesisat osman bey'e teşekkürler Cevapla
  • Fesih KEŞAN YURT TESİSAT yaptığı işin hakkını veriyor gerçekten...Banyo gideri tıkalıydı geldiler hemen tıkanıklıgı acarak ayrıyeten kamerayla görüntüleri gösterdiler... yurt tesisat çalışanı MEHMET bey'e teşekkür ederim Cevapla
    • Yurt Tesisat Fesih bey biz teşekür ederiz bizim işimiz sizin gibi degerli müşterilerimize hizmet etmek Cevapla

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *