Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Tıkanıklık açma fiyatları

TIKANIKLIK AÇMA FİYAT TARİFESİ

Logar tıkanıklığı ve gider Tıkanıklık açma fiyatları 2017 yılı tıkanıklık açma fiyatları için lütfen linke tıklayın

Firmamız 2017 yılı için uygun ve avantajlı tarife uygulanmaktadır ve 100 tl servis fiyatlarıyla sizlere hizmet sunmaktadır.

Esenyurt tıkanıklık açma servisi ve Beylikdüzü tıkanıklık açma servis bölgesini genişleterek bahçeşehir ve büyükçekmece bölgesine de hizmet vermeye başlamıştır.

Yurt tesisat 2017 yılında üretilmiş yeni model cihazlarla tıkanıklık açma ,logar açma , kanalizasyon açma ve gider açma konusunda sizlere hizmet vermektedir..

TIKANIKLIK AÇMA İŞİ UZMANLIK VE TEKNOLOJİK GİDER AÇICI CİHAZLAR GEREKTİRİR VE BİZ SEKDÖRDE MARKALAŞARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.

Tıkanıklık açma fiyatı genel olarak 100 tl ve işin ve tıkanıklığın durumuna bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bizim işimiz tıkanıklık açma ve konusunda uzman usta ve elemanlarımız ile logar açma ve wc açma hizmetleri vermeye devam ediyoruz.

WC ye PEÇETE TIKANDI ?

MUTFAK LAVABOSUNDAN SU GİTMİYOR ?

TUVALET TIKANDI ?

LOG TIKANDI?

Gibi sorulanlarınızda yurt tesisat olarak hizmetinizdeyiz uygun ve temiz işçilik ve hızlı servis hizmetiyle bizleri tercih edebilirsiniz.

Tıkanıklık açma fiyatları

Tıkanıklık açma fiyatları

Tıkanıklık açma fiyatları

Firmamız servis fiyatı bölge ye göre değişiklik göstermektedir.. çünkü tesisat işinde kesin fiyat verme hem bizleri zor duruma bırakıyor hemde müşteriyi zor durumda bırakıyor çünkü verilen fiyat yanlış olabiliyor farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor o yüzden sorunun ne olduğunu bize iyi anlatarak fiyat sormak için iletişim linkine tıklayabilirsiniz..

Detaylı bilgi için iletişim veya ustaya sor bölümünden yardım alabilirsiniz….

— 2 Comments —

  • korkmaz Tekstil atölyemizde oluşan wc tıkanıklığı için yurt tesisatı arkadaşım tavsiye etti ve aradım iş yerim esenyurt da olduğu için hemen 25 dakikada geldiler ve hiç bir yeri kırmadan kirletmeden tıkanıklığı robot ile açtılar mehmet usta işini gerçekten çok temiz yaptı çok memnun kaldım Cevapla
  • Yurt Tesisat Bey efendi öncelikle iyi yorumlarınız için teşekkür ederiz biz yurt tesisat ailesi olarak sizin gibi değerli müşterilerin memnuniyetini kazanmayı ilke edinerek çalışmalarımıza devam ediyoruz.. Cevapla

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *