Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Termostatik Vana

TERMOSTATİK VANA FAYDALARI ?

YAŞAM ALANINIZDA BULUNAN KOMBİLER DE KOMBİ YE YAKIN OLAN PETEK ÇOK ISINIR VE UZAKLAŞTIKÇA ISI KAYIPLARA UĞRAR VE SONUÇ OLARAK KOMBİYE EN UZAK PETEKLER YAKIN PETEKLERE ORANLA DAHA AZ ISINIR.

BUNUN NEDENİ SUYUN TEMBELLİK YAPMASIDIR YANİ SU KENDİ İÇİN EN YAKIN VE EN KOLAY YOLU SEÇEREK TESİSATIN İÇİNDE DOLAŞIR VE SON PETEKLERE GİTMEK ZORLAŞIR BU YÜZDEN KOMBİ YE EN YAKIN PETEK EN ÇOK ISINAN PETEK OLUR. BUNUN İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ TERMOSTATİK VANALAR VARDIR VE SUYUN DAHA DENGELİ ŞEKİLDE PETEK VE RADYATÖRLER İÇİNDE DOLAŞMASINI SAĞLAR.

PEKİ TERMOSTATİK VANALAR NASIL ÇALIŞIR ?

SİZLERE TERMOSTATİK VANANIN NASIL ÇALIŞTIĞINI DİLİMİN DÖNDÜĞÜ KADAR ANLATMAYA ÇALIŞACAĞIM.

TERMOSTATİK VANALAR İÇİNCE ISIYA DUYARLI BİR DÜZENEĞİN OLDUĞU BİR SİSTEMDİR VE ÜZERİNDE 5 KADEME BULUNMAKTADIR BU KADEMELER ODA SICAKLIĞINI DEĞİL PETEĞİN İÇİNDEN GEÇEN SICAK SUYU KONTROL ETMEYE YARAR. BU SAYEDE SİZ 1 KADEMEYE ALINCA PETEĞİN İÇİNDEKİ SU ISININCA VANA KENDİNİ OTOMATİK OLARAK KAPATIR VE SICAK SU DİĞER PETEĞE İLERLER BU SAYEDE HEMDE YAKIT TASARRUFU SAĞLANMIŞ OLUR ÇÜNKÜ KOMBİ,NİN ISITACAĞI SU MİKTARI AZALMIŞ OLUR BU SİSTEM DE KOMBİ DAHA VERİMLİ ÇALIŞIR VE YAKIT TÜKETİMİ OLDUKÇA DÜŞER .

BURADA ANLATMAK İSTEDİĞİM BİR DEĞER HUSUS İSE TERMOSTATİK VANALARIN BÜTÜN PETEKLERE TAKILMAMASI YANİ EVİNİZDE 10 PETEK VAR İSE KOMBİ YE YAKIN OLAN 5 TANESİ NE TAKMAK YETERLİ OLACAKTIR

EĞER Kİ BÜTÜN PETEKLERE TERMOSTATİK VANA TAKILACAK OLURSA KOMBİ ÇALIŞMAYA BAŞLADIKTAN SONRA BÜRÜN PETEKLER ISINACAK VE KENDİLERİNİ KAPATACAKTIR BU DURUMDA KOMBİ SU SİRKİLASYONU YAPMAKTA ZORLANACAK VE KOMBİ ARIZALANMASI OLUŞACAKTIR. BÖYLE BİR DURUMA DÜŞMEMEK İÇİN YAPMANIZ GEREKEN BİZLERİ ARAYARAK TEKNİK BİLGİ VE UZMAN USTALARIMIZDAN SERVİS TALEBETMENİZDİR.

YURT TESİSAT OLARAK 20 YILIN VERMİŞ OLDUĞU TECRUBELERE DAYANARAK SİZLERE BU KONUDA UYARDIK..


Termostatik Vana  -Termostatik Vana  –  Termostatik Vana –  Termostatik Vana – Termostatik Vana – Termostatik Vana


YURT TESİSAT ESENYURT

TERMOSTATİK VANA                                                                                                            

TERMOSTATİK VANA ISI TASARRUFU SAĞLAR VE EVİN DAHA DENGELİ ISINMASINI SAĞLAR BU YÜZDEN EVİNİZE TERMOSTATİK VANA TAKTIRMAYI UNUTMAYIN.

ESENYURT KALARİFER TESİSATÇISI

BEYLİKDÜZÜ   KALARİFER TESİSATÇISI

BAHÇEŞEHİR  KALARİFER TESİSATÇISI

AVCILAR  KALARİFER TESİSATÇISI 

BÜYÜKÇEKMECE  KALARİFER TESİSATÇISI

— 2 Comments —

  • Ercüment Önal sizde telefon appinden ayarlanabilen termostat vanalari varmi. Varsa Fiati nekadar? Toplu alimlarda indirim olanaginiz varmi Cevapla

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *