Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Su Kaçağı tespiti

Su Kaçağı Nasıl Anlaşılır ?

Su Kaçağı Yüksek Gelen Faturalarınız dan Anlaşılır

Genel olarak ya kabarık gelen su faturalarından ya da komşularımızın tavanına sızmasından anlaşılabilir. Burada önemli olan su kaçağının nereden kaynaklandığıdır. Noktasal olarak tespiti gereken su kaçağı yeri belirlenemediğinde, sizlere yüklü maliyet ve ağır tesisat işi gerektirebilir. Ama Tespit sizlere bu konuda da profesyonel ve noktasal tesisat  yeri belirtebilir. Böylece arızının meydana geldiği yer haricinde başka bölümler kırılıp, sökülmeye gerek kalmayacaktır. Daha sonra dilerseniz ekiplerimizi size arızanın boyutu ve giderim maliyeti ile ilgili bilgi verecektir.

Bu Evlerde ve işyerlerinde su kaçağı tespiti yapmak için birçok yöntem uygulanmaktadır. Eski yöntemlerle yapılan kaçak tespiti sırasında kaçağın olduğu yeri bulmak için birçok yerin kırılması gerekmektedir. Günümüz de modern cihazlarla yapılan işlemlerde gereksiz yere kırıma gerek yoktur. Akustük dinleme cihazlarımızla su kaçağını nokta atışı yaparak su kaçağını buluyoruz…Tek bir fayans kırarak tamir yapıyoruz…Son teknoloji cihazlarla yapılan su kaçak tespitini profesyonel eğitimli personeller tarafından gerçekleştirilmektedir.Cevremizde su kaçak cihazı alan sahte ustalar su kaçağına yöneler fiyatlarını aşağı çekerek müşterileri kandırmaktadır..Net de çok düşük fiyatlar var bunlar eve geldiğinde sadece temiz suya bakarlar ve size söyleyecekleri sudur;Temiz suyunuzda kaçak yok dilerseniz aynı ücret karşılıgı pis su tesisatınızı kamera ile görüntüleme yapabiliriz..Bu tür dolandırıcılara inanmayınız…

Su Kaçağı tespiti özel cihazla tesisata 20 kat fazla su basarak basınc göstergesi altında akustik dinleme cihazlarıyla bulunmaktadır

ESENYURT SU KAÇAĞI TESPİTİ

BEYLİKDÜZÜ SU KAÇAĞI TESPİTİ

AVCILAR SU KAÇAĞI TESPİTİ

BAHÇEŞEHİR SU KAÇAĞI TESPİTİ

BÜYÜKÇEKMECE SU KAÇAĞI TESPİTİ

SU KAÇAĞI TESPİTİ

NOKTASAL SU KAÇAĞI TESPİTİ

NOKTASAL TIKANIKLIK AÇMA 

SU KAÇAĞI TESPİTİ HİZMETİ PROFOSYONEL CİHAZLARLA YAPILMAKTADIR..

 

Detaylı bilgi için iletişim veya ustaya sor bölümünden yardım alabilirsiniz

Yurt tesisat esenyurt ve beylikdüzü bölgesinde 24 saat su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti vermektetir. Her türlü su tesisatı arıza ve bakımı konusunda uzman olan firmamız uzun yıllar tesisat söktöründe edindiği bilgi ve birikimi siz değerli müşterilerine sunmaktan gurur duymaktadır.

Esenyurt ta bulunan tesisat firmamızı evinizde ve iş yerinizde oluşan tesisat sorunlarında 30 dakika gibi kısa bir sürede evinize gelerek siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Bizi arayarak su tesisatı konusunda yaşadığınız sorunları bizlere bildirerek yardım alabilirsiniz.

Su kaçağı tespiti konusunda uzman ekiplerimizle kesintisiz 24 saat hizmet vermekteyiz. Yaşam alanınızda oluşan su sızıntılarında özel su kaçağı tespit cihazları ile hiç bir yeri kırmadan dökmeden ve evinizde çok büyük çaplı tadilat gerektirmeden çok düşük maliyetlerle sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.

 

Comments are closed.