Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Duş gideri değişimi

Category: Sıhhi TesisatDuş gideri değişimi
Soruyu Soran: Ziyaretçi Tarih: >Staff 7 sene önce

Merhaba,
Evimizin tesisatını ve banyolarını taşınmadan önce değiştirdik. Önceki evimde küvet giderinde hiç sıkıntı yaşamazken duş teknesi gideri hep tıkalı gibi oluyordu. Malzeme aldığımız nalbur yeni banyoda geniş çaplı bir gider kullandığımızda sorun olmayacağını söyledi. Fakat taşındıktan sonra küvette yine hiç sorun olmamasına rağmen duş teknesi daha hiç kullanılmamışken bile suyu açtığımda su anında göllendi. Gideri incelediğimde küvetinki gibi değil, içiçe geçmiş iki silindir gibi tuhaf bir şey olduğunu gördüm. Daha doğrusu suyun gideceği çok az bir delik vardı. Şimdi sorun bunda mı bilemiyorum, bizim tuş teknesi 7 cmlik, buraya farklı tür bir gider takma imkanı var mıdır? Ayrıca bu giderde devamlı su görünüyor, bu da beni rahatsız ediyor, küvet giderinde böyle bir şey görmüyorum, bunu da değiştirmek mümkün müdür? Teşekkürler

1 Cevaplar
root Staff answered 7 sene ago

Öncelikli olarak sorunun gider borusunda olduğunu düşünmüyorum bunun bir kaç problemi olabilir 1 gider borusu pislikten tıkanmış olabilir ? 
2 tesisat döşenirken içine beton parçası kaçmış olabilir 3 tesisat yapım aşamasında uygulamada hata olabilir .
Bu söylediklerimin dışında gider sifonu değiştirip deneyebilirsiniz eğer sorun devam ederse mehmet ustamızdan 05449767563 teknik yardım alabilirsiniz kamera ile arıza tespiti yaptırabilirsiniz..