Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Kazan dairesi bakımı

 

Yurt tesisat olarak esenyurt bahçeşehir beylikdüzü avcılar ve çatalca bölgesine kazan dairesi bakım hizmeti vermekteyiz.. Her türlü kazan dairesi bakım onarım parça değişimi ve brülör tamiri yapmaktayız ..

Sitelere bakım anlaşma hizmeti vermekteyiz. Kazan dairesi yenileme kazan değişimi pompa yenileme kollektör yenileme genleşme tankı değişimi boiler yenileme ve bakım hizmetleri verilmektedir..

Kaskat dönüşümü ve mevcut kazan dairesin de oluşan çürümeler ve akıntılarda bizi arayarak destek alabilirsiniz..

kazan daires

s kazan

Yukarıda,ki çalışmamızda kaskat kombili sistem kazan dairesini görmekteyiz..

3 kombi ile 36 dairenin ısı ihtiyacını karşılıyoruz ve normal brulörlü kazan dairelerine oranla yakıt ekonomisi sağlanmaktadır..

Son yıllarda kaskat kazan dairesi kullanımı yaygınlaşmıştır genel olarak sitelerde çatı katına kurularak dairelerin ısı ihtiyacını karşılayan bu sistemler çok daha sağlıklı çalışmaktadır ve arıza olasılığı düşüktür . Arıza durumunda sistem ısı oluşturmaya devam eder çünkü kaskat kombili sistemlerde 1 den fazla kombi ile oluşabiliyor,lar mesela 3 kombili bi kaskat sisteminden örnek verelim 3 kombi çalışıyor içlerinden biri bozuldu ama diğer ikisi çalışmaya devam ediyor aksi bi durum oldu ve 1 kombi daha bozuldu ama hala çalışan 1 kombinin olması sistemin çalışmasının devamını sağlamaktadır.. Ama kazan dairesinde 1 adet gaz ın yanmasını sağlayan brülör bozuldu mu sistem off konumunda kalır bu bir dez avantajdır..


Detaylı bilgi için iletişim veya ustaya sor bölümünden yardım alabilirsiniz….


 

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *