Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Tıkanıklık açma 2017

   Tıkanıklık açma 2017  yılında da sizlerin hizmetinizdeyiz.

 Yurt tesisat olarak tüm pis su tesisat kaçaklarını profesyonel cihazlarımızla su kaçağının noktasal tespitini yapıyoruz.

kamera1

KANAL GÖRÜNTÜLEME

Günümüz gelişen  teknolojisinde tıkanıklık açma 2017  pis su hatlarına geliştirilmiş cihazın halat kameralarıyla ulaşılması en zor yerlere ulaşarak kaçağın nerede olduğunu tespit ediyoruz..ayrıca kaçağın ne kadar mesafede olduğunu profesyonel cihazımızla görebiliyoruz.Bu pis su görüntüleme kameralarımız,la tıkanıkların nerede olduğunu tespit edebiliyoruz. Tıkanıklık açma 2017 yılında daha de kolay bir hal aldı .

Atık su borularında

kamera ile tespit işlemi yapılabilir. Pis su kaçağı tespiti, atık su kaçağı tespiti. İstanbul Tesisat olarak pis su kaçak tespitini kameralı cihazlarla noktasal olarak tespiti yapılmaktadır. Pis su kaçağın tespiti yapılmadığı sürece özellikle yaz aylarının sıcak olduğu günlerde kötü kokular saçmaya başlamaktadır. Kendi alanımızda sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak; pis su kaçak tespitini de kameralı dedektörler,le noktasal olarak tespitini yapmaktayız.

Atık su

giderlerinde meydana gelmiş olan kaçakların önlemi alınmadı sürece pimaşlar,da meydana gelen çatlaklar zamanla koku saçmaya ve alt komşunuza pis su damlama,larına sebep olmaktadır. Tespit sırasında herhangi kırma dökme yapılmamaktadır ve sadece kameralı cihazlarla çalışılmaktadır.
Evinizin banyosunda meydana gelmiş olan pimaş çatlağın,da haberiniz yok ve pimaş,ta oluşan çatlak zamanla alt komşunuza pis su akıtmaya başlamaktadır. Haberiniz komşunuz size söyleyene kadar farkında değilsiniz. Bu durum karşısında ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve canınız sıkılmaktadır. Bu sorunuzu Yurt tesisat ve profesyonel ekiplerimizle beraber kökünden hallediyoruz. Sorunuzu kırmadan sadece kameralı dedektörler,le tespitini yapmaktayız.

Tıkanıklık açma 2017

Suyun yaşamınızda büyük bir önem taşıdığını herkes bilmektedirSiz farkında olmadan banyo duvarlarınızda meydana gelen su sızıntısı taki alt komşunuzun tavanında lekeler veya damlamalar meydan getirene kadar haberiniz olmaz. Zaten olsa da cihaz olmadan yapabilecek bir şey yoktur. Komşunuzun anlayışlı olmaması durumunda işler çok daha kötü duruma gelir. Bu problemi kırma dökme yapmadan usta kişilerin ellerinde bırakmak daha mantıklı. Çünkü, sizin eviniz zarar görmez ve alt kata giden suda bir an önce kesilmiş olur.Firmamız kendi alanında sürekli teknolojik gelişmeleri takip eden bir firma olarak evinize gelen ekiplerimiz kırma dökme yapmadan sadece kameralı dedektörlerle noktasal olarak ve yüzeyden tespitini yapar size arızayı söyler ne yapılması gerektiğini açıklar. Sonrasında siz ne yapacağınıza arızayı kime yaptıracağınıza karar verirsiniz. Eğer küçük bir arıza ise ekibimiz hemen müdahale eder ve onarımını yapar. Fakat gider borularındaki gibi 1 günlük veya yarım günlük bir işse bir sonraki güne randevu ayarlanır ve tadilatçı ekibimiz işi fayansı ile birlikte yaparlar.
Ev ve işyerinizde meydana gelen pis su kaçağı tespitini pis su kaçağı tespiti servisini arayarak probleminizi kökünden halledebilirsiniz.

Detaylı bilgi almak için Lütfen iletişim veya ustaya sor bölümünden yardım alabilirsiniz.


Esenyurt Tesisatçı    Beylikdüzü Tesisatçı     Avcılar Tesisatçı    Büyükçekmece Tesisatçı    Küçükçekmece Tesisatçı    Ambarlı Tesisatçı    Gürpınar Tesisatçı


Tıkanıklık açma 2017

Tıkanıklık açma 2017

                            Beylikdüzü Su Kaçağı                         Esenyut Su Kaçağı                          Büyükçekmece Su Kaçağı                        Avcılar Su Kaçağı

                            Küçükçekmece Su Kaçağı                Gümüşpala Su Kaçağı                  Bahçeşehir Su Kaçağı                               Gürpınar Su Kaçağı
Comments are closed.