Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

İstanbul su kaçağı tespiti

İstanbul su kaçağı tespiti

İstanbul su kaçağı tespiti

İSTANBUL DA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ SİZLERE ÖZEL CİHAZLARLA YAŞAM ALANINIZDA OLUŞAN SU KAÇAKLARI VE SIZINTILARIN TESPİTİNDE UZMAN KADROMUZLA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE HİZMET VERMEKTEYİZ.

İstanbul su kaçağı tespiti

Öncelikle su kaçağı neden oluşur nasıl anlaşılır tamir edilmesi maliyetli bir iş midir bunları sizlere açıklamak istiyorum.

Eviniz düz giriş bir daire ise ve alt katı yok ve toprak seviyesinde ise anlaşılması tecrübe gerektirir . Normal kullanımda 30 tl 40 tl gibi fatura öderken anormal bir şekilde faturaların yüksek gelmesi en belirgin nedendir ve işinde uzman bir ustadan yardım almak gerekebilir.

İstanbul su kaçağı tespiti

Birde şöyle bi durum ve tespit de vardır su faturam yüksek geliyor evimde su kaçağı mı var aceba ? gibi müşterilerimizin kafasında soru işaretleri oluşuyor ki bu yanlış bir düşüncedir. Çünkü su faturasının yüksek gelmesinin bir çok nedeni vardır örnek verecek olursak klozetin bozuk olması ve bu sorunun fark edilmemesi.

İstanbul su kaçağı tespiti

Çamaşır ve bulaşık makinasının yanlış montajı su saatinin bozulması en başlıca nedenlerdendir. Biz İstanbul su kaçağı tespiti firması olarak su kaçağı tespit ve onarımı konusunda en son sistem ve bilgisayarlı arıza tespit cihazlarıyla sizleri bu gibi sorunlardan kurtarıyoruz.

İstanbul su kaçağı tespiti

Su kaçağı ara kat bir dairede meydana geldi ise sizin bir şey yapmanıza gerek yok alt komşunuz kısa zamanda kapınızı çalacaktır 🙂 Peki bu durumda ne yapmanız gerekiyor mahalleden bir tesisatçı çağırarak su kaçağını kırıp döküp evi talan ederek bulmak mümkün  ama bu durumda çok yüksek tadilat masrafları ödemek durumunda kalabilirsiniz. İkinci bir tercih bizim gibi kurumsal ve teknolojiyi kullanarak noktasal su kaçağı tepiti yaptırarak yüksek tadilat masraflarından kurtulabirsiniz .


Esenyurt su kaçağı tespiti | Beylikdüzü su kaçağı tespiti | bahçeşehir su kaçağı tespiti


Yurt teisat olarak istanbul geneline 24 saat tesisat arıza tespiti ve onarımı hizmeti vermekteyiz. Başta : esenyurt,beylikdüzü, bahçeşehir , avcılar , büyükçekmece , çatalca ve çevre ilçelerde sizlere su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz.

Tesisat firması olarak ısıtma ve soğutma sistemlerinde de faaliyet göstermekteyiz.

 Kombi tamiri | Kombi bakımı | Petek yıkama  | eca | demirdöküm | protherm 

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *