Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Tıkanıklık Açma

Tıkanıklık Nasıl Açılıyor?

Günümüz gelişen teknolojisinde tıkanıklık açma, pis su hatlarına geliştirilmiş cihazın halat kameralarıyla ulaşılması en zor yerlere ulaşarak kaçağın nerede olduğunu tespit ediyoruz. Ayrıca tıkanıklığın ne kadar mesafede olduğunu profesyonel cihazımızla görebiliyoruz.Bu pis su görüntüleme kameralarımızla, tıkanıkların nerede olduğunu tespit edebiliyoruz.

Kendimiz Açabilirmiyiz?

Son teknoloji ekipman lar ile sizlere hizmet vermektedir. Yaşam alanınızda oluşan tıkanıklık lar canınızı sıkabilir .Dediğim gibi kendi imkanlarınız la tıkanıklık açma yı deneye bilirsiniz ancak kaş yapayım derken göz çıkarmayın işi uzmanı na bırakın neden derseniz biz sektörde 20 yılı aşkın bir süredir hizmet vermekteyiz .

tikanıiklik-acma-yurttesisat

Teknoloji her geçen gün gelişmekte ve tesisat arıza onarım ve bakımlarında da faydalı cihazlar gelişmektedir tıkanıklık açma makinası gibi bir çok makina üretilmiş ve kullanılmaktadır. Biz bu makinaları tedarik ettik ve sizlerin hizmetine sunduk size bir tık uzaklıktayız. bizi arayarak uzman ekiplerimizden yardım alabilirsiniz.

Tıkanıklık durumlarında tıkalı olan alanı kullanmamanızı öneriyoruz. Kullanılması durumunda taşkınlar meydana gelebilir ve tıkalı alan suyu geri tepebilir. Gider borusunu kontrol ettikten sonra bizi aramanız gereklidir.

Batmaz bu bizim işimiz bize ulaşın evinizi en az şekilde batırmadan tıkanıklığınızı açalım önder tesisat sizin için en uygun olan şeyleri düşünüp szie en iyi hizmeti sunmak için çaba sarfediyor

Kırmadan dökmeden kaçak tespiti termal kamera ve akustik dinleme cihazlarıyla noktasal işlem yapılır işi bilmeyen tesisatçılardan kurtulun önder tesisat alanının uzmanlarındandır . ufak bir kaçak için evinizin duvarlarını fayanslarını komple kırdırmayın bizimle iletişim kurun size en uygun fiyatları sunalım müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şeylerden biridir.

Logar tıkanıklığı önder tesisatın benimsediği en önemli olaydır. önder tesisat olarak logarla ilgili bütün işlemleri müsteriye sunabilmek için 7 /24 çalışmaktayız basınçlı su makinesi elektronik klavuzlu makineler ile size profesyonel hizmet sunuyoruz .

Son teknoloji cihazlar klavuzlu makineler ile size hizmet vermektedir.Dökülen asit,kimyasal maddeler vb. ilaçlar size ve klozetinize son derece zararlıdır.Sağlık açısından bu maddeleri kullanmanızı önermiyoruz.