Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Tamirat & Montaj

Tüm Tamirat ve Montaj İşlerinde

Yurt tesisat uygun fiyat ve temiz işçilik hizmeti sunmaktadır her türlü tamir ve bakım hizmeti vermektedir. . Sitelerle bakım anlaşması yapılır aylık yıllık olarak uygun fiyat avantajlarıyla sizlere hizmet sunuyoruz.

Ortalığı Kirletmiyoruz

Su tesisat tamiri, musluk tamiri ve montajı, klozet ve rezervuar tamir ve montajı, sıhhi tesisat kaçak ve sızıntılarının tespit ve onarımı, su sayaç montaj, musluk arıza ve tamirleri, duş bataryası tamiri, her türlü su tesisat yapı malzemeleri montajı, bulaşık makinesi ve çamaşır makinesi bağlantısı, su deposu montaj ve tamiri, süzgeç tıkanıklığı açma, termosifon montaj, şofben montaj, kombi montajı, banyo dolap montajı yapmaktayız.

montaj-yurttesisat
tamirat-yurttesisat

Klozet veya rezervuar arıza ve tamiri, banyo vitrifiye malzeme montajı, hilton lavabo montajı, lavabo musluk tamir ve montajı, su tesisat servisi, duş teknesi montaj, sifon tamiri, klozet kaçak tamiri, rezervuar iç takım montajı ve tamiri, küvet montaj, su saati kaçakları tamiri, pis su tıkanıklıkları tespiti, su tesisat servisi, tıkalı ve ya bozuk su tesisatlarınızın tamiri, doğalgaz tesisatı tamiri, kalorifer tesisatı su eksiltmeleri, su ve doğalgaz tesisat tamir, doğalgaz kaçak bulma, kırmadan su kaçağı tespit, su ve kalorifer kaçaklarına avrupa teknolojisi ile tespit ve onarım, yerden ısıtma tesisatı, temiz su tesisatı, evye montaj tüm tamiratlarınızı Bornova Tesisat olarak yapmaktayız!

Eski veya arızalı avize tamiri yapılabilmektedir. Arızalı avizenizin tamiri için bizden destek alabilirsiniz.

Ledli avize tamiri yapmak mümkündür. Fakat ledli avizenin arızasının doğru tespiti için arızalı avizenizi incelememiz gerekmektedir.