Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Tadilat & Dekorasyon

Tadilat İşlemleri

Yaşam alanlarınızın en önemli kısımlarını oluşturan banyo, mutfak, balkon vb. yerlerimizin hem konfor hemde sağlıklı olmasını sağlayan en önemli unsur fayans ve fayans ustası işçiliğidir.

Dekarasyon

Yurt tesisat firmamız 20 yıllık deneyimle siz değerli müşterilerine; fayans seramik & dekorasyon çatı aktarma ve çatı izolasyonu, mantolama, ,fayans işçiliği, karo döşeme, inşaat dekorasyon konularında hizmet vermektedir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile fayans, seramik, karo işlerinizi, mantolama işlerinizi kaliteden ödün vermeden yapıyoruz. Nerede olursanız olun ne kadar bir alanda işiniz varsa farketmez arayın fayans ustası ile tanışın.

tadilat-yurttesisat
dekorasyon-yurttesisat

Evinizde iş yerinizde banyo yenileme tesisat yenileme fayans ve seramik değiştirme işlerinde firmamızı aramadan karar vermeyin kaliteyi ucuza alman keyfini surun yurt tesisat sizlere 20 yıldır tadilat ve dekorasyon işlerinde hizmet vermektedir.

Evinizin kısmi olarak yenilenmesine denir mesela evinizde tesisatlardan su kaçakları var siz bu su kaçaklarını kısmi olarak tamir ettiriyorsunuz ama bir süre sonra su tesisatında başka bir bölümde problem oluşuyor. İşte bu noktada biz devreye giriyoruz Çözüm olarak dairenin komple tadilata girerek bütün tesisat ve boruların yenilenmesi ve fayansların değişmesi gerekiyor bu işe tadilat deniyor.

Programlarda vize sürecinin takibi ve onaylanana kadar geçen süreç kurumumuzun sorumluluğu altında olup, sizden ricamız istenilen evrakları zamanında tarafımıza ulaştırmanızdır.

Tadilat işlerinde, malzemeli ve malzemesiz işçilik fiyatları maliyet açısından farklılık oluşturur, eğer yeterli piyasa bilgisine ve malzeme nakliye sıkıntısı yaşamayacağınızı düşünüyorsanız, sadece işçilik fiyatı alarak fiyatları biraz daha uygun hale getirebilirsiniz.

Bir Oda Tasarlamak – Bir oda tasarımı hakkında konuşurken, planlama aşamasından kuruluma kadar tüm süreci düşünüyoruz. Bu, en az 12-15 gün sürer. Görev listesi evin ziyaret edilmesi, fikir tartışılması, fotoğraf çekilmesi, alanların ölçülmesi, stil fikirlerinin çizimi, kaynakların araştırılması ve nihai aşamaya kadar daraltılmasını içerir. Son birkaç gün genellikle kurulum, düzenleme ve takiplerde harcanmaktadır.

Çünkü bu tarz programlar öğrencilerde yurt dışı algısını geliştirmekte, bakış açısını genişletmekte ve yabancı dili aktif kullanmalarını sağlamaktadırlar. Aynı zamanda üniversite başvuru portfolyöleri içinde çok önemli olan sertifikalar almaya hak kazanmaktadırlar.