Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Su Tesisatı

Tüm Su Tesisatı İşleri Yapmaktayız.

Yurt tesisat su tesisatçısı olarak sizlere acil su tesisatı arıza bakım villa tadilatı ve dekorasyon gibi işlerde hizmetinizdedir. Noktasal su kaçağı ve tamiri hizmeti veren firmamız sizlere 24 saat hizmet vermekteyiz.

Garanti Veriyoruz

Su tesisatı yaptırma, su kaçağı tespiti, su arızası tamiri gibi birçok işlem sıhhi tesisat iş kolunun en çok önem verdiği hizmetlerin başında gelmektedir. Vatandaşın sık sık başvurduğu bu hizmetler, işinin ehli firmalar tarafından yapılmazsa ileride daha büyük sorunlara yol açabilir.

Bu nedenle kişilerin mutlaka bilmesi gereken konular vardır. Bizler de firma olarak sizlerin aklında herhangi bir sorun kalmaması adına sık sorulan soruları ve cevaplarını hazırladık.

https://www.yurttesisat.com
su-tesisat-yurttesisat

Firmamızı arayarak randevu alabilir ve belirtilen saat ve dakikada ev veya iş yerinize gelebilir uygun fiyatlara arızanızı çözebiliriz. Firmamız uzun yıllardır tesisat ve dekarasyon işlerinde faaliyet göstermektedir uzman ekip ve teknoloji sayesinde birçok tesisat arızalarını uygun fiyatlara yurt tesisat a yaptırabilirsinzi.

Boruların patlamasının birçok sebebi bulunmaktadır. Bunlardan en önemlileri ise tesisatın yanlış döşenmesi, boruların kalitesiz malzemelerden yapılması, ev tesisatının eski olması ve rutubettir.

Pis su tesisatı, kullanılan suların borular ve altyapı sistemi aracılığı ile arıtma tesislerine geri gönderilmesine yarar. Pis su tesisatlarının kanalizasyon borularına bağlanması zorunludur. Bu tesisatın bakımının ve döşenmesinin mutlaka işini iyi bilen bir firma tarafından yapılması gerekmektedir. Aksi takdirde çevre ve insan sağlığını tehdit eden durumlar ortaya çıkabilir.

Eğer sadece komşunuz kullandığı zaman sizin evinize su damlatıyor ise bu kaçak pis su kaçağıdır. şu sebepler ile oluşur; Duş yapıldığı zaman akıyor olabilir Lavaboyu Kullandığı zaman akıyor olabilir Makinayı çalıştırdığında akıyor olabilir Akan yerin üst tarafı yıkandığında oluşuyor olabilir