Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Su Kaçağı Tespiti

Su Kaçağı Tespiti Nasıl Yapılır?

Su kaçak tespiti için öncelikle son sistem su kaçak tespit cihazına gerek vardır. Bu cihaz olmadan noktasal tespit yapmak neredeyse imkansızdır ..

Su Kaçağı Tespit Cihazları

Yaşam alanınızda oluşan tesisat kaçakları bazı zamanlarda gerçekten çok can sıkıcı olmaktadır. Evinizde su kaçağı oluştu ve nasıl nereden kaçırıyor gibi bir çok soru aklınızda kalıyor ama teknoloji bu konuda da olduğu gibi yardımımıza yetişiyor.

Yüksek frekanslı ses yükseltme teknolojisi ile çalışan cihazlar suyun nereden kaçırdığı nı dinleyerek tespit etmemize olanak sağlıyor.

Yurt tesisat son nesil cihazlarla su kaçak tespiti yapmaktadır ve garanti vermektedir bizi arayarak teknik servislerimizden bu konu hakkında yardım alabilirsiniz.

İstanbul su kaçağı tespiti

Bu son sistem cihazlar oldukça etkili ve kesin sonuç vermektedir. Yalnız burda dikkat edilmesi gereken bir husus var olur olmadık insanlar bu cihazlardan alarak hiç bir bilgi ve tecrube sahibi olmadan bu sektörde boy göstermekteler ve bu durum müşterilerin maduriyeti giderek artırmaktadır.

Usta almış makinayı ama kullanmasını bilmiyor ne anlamı var o zaman bu işi yapmaya o yüzden siz değerli müşterilerimiz yurt tesisat uzman kadro ve 20 yıllık tecrube den yararlanarak sizlere hizmet veriyor.

Su kaçaklarını son sistem cihazlarımızla tespit ettikten sonra küçük bir çalışma alanı açarak oradan onarıyoruz. Bu işlem kaçağın durumuna göre kısa zaman içinde yapılmaktadır.
Kaçak tespiti yapıldıktan sonra kaçağınızın durumuna göre 1 yada 2 fayans kırılarak onarımı gerçekleştirilir.
Su kaçaklarının belli bir kaç ipucu vardır. Bunlar yüksek su faturaları, vanalar kapalıyken duyulan su sesler ve duvarlarda nem oluşumu gibi belirtilerdir. Bunlarla karşılaşırsanız bizi arayın ve hemen yerinde tespit için size ulaşalım.
Bu kaçağın boyutuna göre değişmekte olup en uygun fiyat garantisi verdiğimizi söylemekten gurur duyarız.