Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Kombi Servisi

Tüm Marka ve Modellerde

Sizin arızalanmış kombinizi minimum maliyetle tamir işlerini itina ile yapıyor. işi bilmeyen ustalar kombi bozuldu ise çöpe at gibi müşterileri gereksiz yere masrafa sokarak yeni kombi satışı yapıyorlar.

Bizi tercih ederseniz size en uygun maliyetlerle kurumsal bi firma olarak kombinizi garantili olarak tamir ediyoruz…

Yerinde Bakım ve Onarım

Evlerde rahat ve ekonomik ısınma sağlayan kombi lerimiz için kombi bakımı ihmal edilmemesi gereken işlemler arasındadır. Her ne kadar dumansız ve benzer sistemlere göre en güvenli şekilde evin ısınmasını sağlasa da, bakımı yapılmamış ve mevsimsel parçaları değişmemiş kombiler daima arıza çıkarmaya ve ev ahalisine zarar vermeye hazır durumdadır.

kombi-servisi-yurttesisat
kombi-servisi-yurtesisat

Kombi bakımı birkaç şekilde gerçekleşebilmektedir. Bunlardan en çok uygulananı sonbahar mevsiminin yaklaşması ile beraber yapılan yıllık bakımlardır. İlkbahar ve yaz aylarında minimal düzeyde kullanılan veya hiç kullanılmayan kombilerin boru ve birleşim noktalarında tıkanıklıklar meydana gelebilmektedir. Bu şekilde ısınma sağlamayan veya fazla yakıt tüketimine sebep olan kombiler maddi ve manevi zararlara sebep olabilmektedir.

Kombi arıza yaptığı takdirde önce kullanma kılavuzunda arıza giderme yöntemleri teknikleri uygulanır. Eğer arıza devam ediyor ise kombinizin marka ve modeline göre yetkili ve sertifika sahibi servis talep etmeniz gerekmektedir.

Kombilerin ekonomik ömürü Sanayi Bakanlığı tarafından 15 yıl olarak belirlenmiştir.

Kombide bulunan genleşme tankındaki basıncın yılda bir tazelenip tamamlanması ve daha uzun ömürlü sağlıklı bir yaşam için kombi bakımı yaptırılması uzmanlar tarafından tüm dünyada önerilir.

Kombinin suyu mekanik ve dijital kombilerde 1.5 bar olmalıdır.