Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Fizyon Kaynağı HDPE Boru Montajı

Fizyon Kaynağı HDPE Boru Montajı

Yurt tesisat tekirdağ  çerkezköy  çorlu genelinde eletrofizyon kaynağı onarımı yapmaktadır. Yaşam alanınızda oluşan patlak ve çatlaklarda fizyon kaynağı makinası ile onarım yapmaktayız.

Firmamız sizlere her türlü edpe borularda oluşan sızıntılarda yardımcı olmak için 24 saat hizmet vermektedir.

Fizyon Kaynağı HDPE Boru Montajı

EDP boruların montajı sırasında ustanın gerekli uygulamaları tam olarak yerine getirmemesinden kaynaklı işçilik hatalarından dolayı boruların ek yerlerinde patlak oluşa biliyor. Biz bu noktada devreye giriyoruz ve siz değerli müşterilerimize 24 saat hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ :

Fizyon Kaynağı HDPE Boru Montajı

Fizyon Kaynağı HDPE Boru Montajı

HDPE BORU MONTAJI

HDPE BORU KAYNAGI

HDPE BORU TAMİRİ

FİZYON KAYNAĞI

ALIN KAYNAĞI

ELETROFİZYON KAYNAĞI TAMİRİ

ALIN KAYNAĞI VE MONTAJI

Her türlü alın kaynağı fizyon kaynagı ve tamiri yapmaktayız.

 

 

Fizyon Kaynağı HDPE Boru Montajı

Fizyon Kaynağı HDPE Boru Montajı

istanbul genelinde büyük sitelerde askeri alanlarda avm lerde oluşan ana hatlarda kullanılan edp borularda oluşan patlakların onarımı için arayabilirsiniz. Fizyon Kaynağı EDP Boru Tamiri

TIKLAYIN VİDEOMUZU İZLEYİN

HDPE boru oldukça kaliteli ve yüksek basınçlara dayanımı olan bir boru türüdür. Genellikle büyük çaplı projelerde iski ana boru hatlarında kullanılır aynı zaman da yangın hatlarında ıslak zeminlerde yer altı hatlarında yaygın bir şekilde kullanılıyor ve ek yerlerinde oluşan sızıntılrın tamirinde firmamız olarak hizmet vermekteyiz.

Fizyon Kaynağı HDPE  Boru Tamiri

Firmam olarak :

su kaçağı tespiti

kanal açma

petek temizleme

kombi tamiri 

kameralı kaçak bulma

hizmetleri vermekteyiz.

Genel olarak büyük çaplı projelerde yağmur oluk sistemlerinde pissi sifonik tesisat sistemlerinde yaygın olarak kullanılır. Boru çapı 32 lik ten 2000 binliğe kadar olabilen edpe boru işinde özel olarak üretilmiş fizyon kaynak makinası kullanılır .

kaynak yapacak ustanın kaynak yapacağı yeri özel alet kullanarak temizlemesi ve özel temizleyici mendil ile dezenfekte etmesi gerekmektedir. Kaynak yapılacak bölgenin kuru ve nemden uzak olması sağlıklı olması için şarttır.

YURT TESİSAT OLARAK SEKTÖRDEKİ UZUN YILLARIN VERMİŞ OLDUĞU TECRÜBE İLE HDEP BORU MONTAJ VE KAYNAK İŞLERİNDE UZMAN EKİPLERİMİZLE 24 SAAT ACİL BAKIM VE ONARIM HİZMETİ VERMEKTEYİPE

Çorlu , çerkezköy , kapaklı , edirne , tekirdağ ve tüm tırakya bölgesine servis imkanımız vardır uygun fiyat avantajları ve profosyonel hizmet sağlamaktayız.

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *