Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Esenyurtta su tesisatçısı

Beylikdüzü Serel Rezervuar Servisi:

Esenyurt tamirci olarak yaşam alanınızda oluşan su tesisatı ve su kaçağı gibi sorunlarınızda Esenyurtta su tesisatçısı nı  arayarak uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.   Yurt tesisat esenyurt ilçesinde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine kesintisiz ve garantili olarak hizmet vermektedir.

Su tesisatı nedir ?

Su tesisatı geçmiş tarihlerden bu yana suyu uzak yerlerden taşımaya yarayan bir yöntemdir ve insanların suya kolay ulaşmasını sağlamak için yapılan bir işlemdir. Geçmiş dönemlerden bu günlere kadar değişik yöntem ve taktiklerle su taşıma için tesisatlar yapılmıştır kimi zaman taşlar oyularak su kanalları kimi zaman ahşap boru yaparak su tesisatları yapılmıştır.

Esenyurtta su tesisatçısı

Günümüzde su tesisatı ilk başlarda metal borularla yapılmaya başlanmış ve uzun bir süre de böyle devam etmiştir ama metal boruların hem maliyetinin yüksek olması, sağlıksız olması , işçilik maliyetlerin yüksek olması ve kullanım ömrünün kısa olmasından dolayı 1950 li yıllardan sonra pprc yani plastik borulara geçilmeye başlanmıştır ve bazı avantajları da beraberinde getirmiştir.

pprc borular hem demir borulara göre sağlıklı hem korozyon oluşturmuyor ve maliyet olarak daha ucuz ve uygulaması daha kolaydır.

Esenyurtta su tesisatçısı

Esenyurt su tespiti

 

BEYLİKDÜZÜ KLOZET TAMİRCİSİ

BAHÇEŞEHİR SU TESİSATÇISI

AVCILAR SU TESİSATÇISI

HADIMKOY SU TESİSATÇISI

ESENYURT SU KAÇAĞI TESPİTİ

ESENYURT TIKANIKLIK AÇMA

Esenyurtta su tesisatçısı

Esenyurt ilçesinde faaliyetine devam eden firmamız siz değerli müşterilerimiz için su tesisatlarında oluşabilecek arıza ve sorunlarda tamirat hizmeti vermektededir.

Firmamız eğitimli kadrosu ile kaliteli ve muşteri odaklı hizmet vermekdedir bizi arayarak arıza konusunda bilgi alabilir fiyat alabilirsiniz. Yaşam alanınızda oluşan tesisat işlerinizde mehmet usta size güleryüzlü ve temiz titiz tamirat hizmeti vermektedir.

Yurt tesisat su tesisatı tadilat ve yenileme hizmeti su kaçağı ve tamiratı mutfak tıkanıklığı açma kombi bakım ve onarımı konusunda piyasa şartlarından uygun garantili ve çözüm odaklı çalışmaktadır. Firmamızı tercih etme konusunda kararsız kalan müşterilerimiz esenyurt ilçesinde su tesisatçısı olarak bizi ğönül rahatlığıyla tercih edebilir

su tesisatçısı olarak esenyurt ilçesinde hizmet veren firmamız rekabetçi fiyatlarla sektöre yön vermeye devam etmektedir.

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *