Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Esenyurtta su tesisatçısı

ESENYURT TA SU TESİSATÇISI

Esenyurtta su tesisatçısı

Esenyurt su tesisatçısı ve tamirci olarak yaşam alanınızda oluşan su tesisatı ve su kaçağı gibi sorunlarınızda bizi arayarak uzman ekibimizden yardım alabilirsiniz.   Yurt tesisat esenyurt ilçesinde uzun yılların vermiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerine kesintisiz ve garantili olarak hizmet vermektedir.

Su tesisatı nedir ?

Su tesisatı geçmiş tarihlerden bu yana suyu uzak yerlerden taşımaya yarayan bir yöntemdir ve insanların suya kolay ulaşmasını sağlamak için yapılan bir işlemdir. Geçmiş dönemlerden bu günlere kadar değişik yöntem ve taktiklerle su taşıma için tesisatlar yapılmıştır kimi zaman taşlar oyularak su kanalları kimi zaman ahşap boru yaparak su tesisatları yapılmıştır.

Esenyurtta su tesisatçısı

Günümüzde su tesisatı ilk başlarda metal borularla yapılmaya başlanmış ve uzun bir süre de böyle devam etmiştir ama metal boruların hem maliyetinin yüksek olması, sağlıksız olması , işçilik maliyetlerin yüksek olması ve kullanım ömrünün kısa olmasından dolayı 1950 li yıllardan sonra pprc yani plastik borulara geçilmeye başlanmıştır ve bazı avantajları da beraberinde getirmiştir.

pprc borular hem demir borulara göre sağlıklı hem korozyon oluşturmuyor ve maliyet olarak daha ucuz ve uygulaması daha kolaydır.

 

BEYLİKDÜZÜ KLOZET TAMİRCİSİ

BAHÇEŞEHİR SU TESİSATÇISI

AVCILAR SU TESİSATÇISI

HADIMKOY SU TESİSATÇISI

ESENYURT SU KAÇAĞI TESPİTİ

ESENYURT TIKANIKLIK AÇMA

Esenyurtta su tesisatçısı

 

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *