Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Duşa Kabin Montajı

Yurt Tesisat olarak duşakabin ve montaj hizmetlerini vermekteyiz.Ürünlerimiz 5 Yıl Garantilidir.


Duşa Kabin Montajı

Duşa Kabin Montajı

Duşakabin Nedir ? Ne İşe yarar

Hijyen ve sağlık hayatımızın en önemli konuları arasındadır  Duşa Kabin Montajı Sağlıklı bir yaşam için sağlıklı bir eve ve kişisel temizliğimize oldukça fazla önem vermemiz gerektiği açık bir gerçektir. Evinizin her alanının ayrı bir temizliğe ihtiyacı olduğu gibi her alanın temiz kalması içinde bazı yardımcılara ihtiyacımız olduğu da gerçektir.  Oturma odası, salon mutfak koridor hepsi hemen kirlenmeyen yerler arasında sayılabilir.

Ancak wc ve banyolarda durum bu şekilde değil, bu alanlarda temizliğe daha çok önem vermek ve sağlığımız açısından buraları daha temiz tutmak gerekir. Bu iki kişisel alanın içinde de banyolar ayrı bir önemlidir.

Duşa Kabin Montajı

sürekli ve düzenli olarak duş almak gerekir, duş almanın amacı kirlerden arınmak olduğu için sağlıklı ve temiz bir banyo içinde mutlaka duşakabin sahibi olmalısınız. Duaşakabinler yapılışı amacı banyoda etrafa su sıçramaması ve kişisel mahremiyetin en üst şekilde korunmasıdır. Duşakabinler kullanıldığında kişisel temizliğiniz sırasında ortaya çıkan kirli ve hijyenik olmayan su etrafa saçılmayacak ve banyolarınız her zaman daha düzenli ve temiz olacaktır.

Duşa kabinler temizlenmesi açısından da oldukça kolay olduğu için sağlıklı bir şekilde duş alabilir ve banyonuzun hijyenini hep sağlayabilirsiniz. Duşakabin almaya karar verdiğiniz zaman iyi bir piyasa araştırması ile hem sağlık açısından, hem kalite bakımından kullanılan malzemeler ve üretici firma desteği oldukça önemli.

Maalesef ülkemizde bu konularda desteğe ve müşteri memnuniyetine yeterli önem verilmiyor. Oysa en önemli konulardan sayabileceğimiz bir şeydir ürün sonrası destek. Sağlıklı bir ürün almak ve ürün sonrası destek konusunda içinizi rahatlatan çok az firmalar var. Bir örnek verecek olursak Fam Duşakabin ve KüvetMarkası bu konuda yılların tecrübesi ile müşterilerini düşünerek satış sonrası destek, keşif desteği ve memnuniyet garantisi veriyor. Ürün yelpazesi de oldukça geniş, bilinen sıradan duşa kabinlerin yanı sıra özel desenli duşakabinler, farklı tasarımlarda firma bünyesinde mevcut bir şekilde sizleri bekliyor. Fam duşakabin teknoloji ile yakından ilgili olan ve çağı yakalayan nadir firmalarda, firmanın web sitesinde yer alan ürünler arasından da seçim yaparak ücretsiz keşif ve montaj desteği ile ürünleri çok uygun bir fiyata alabilirsiniz.

Duşakabinler hayatımızda olması gereken yegâne kullanım araçlarıdır diyerek konumuzu burada sonlandırıyoruz. Mutlu Günler.

Beylikdüzü Duşakabin

Beylikdüzü duşakabin cam modelleri

Esenyurt Duşakabin

Esenyurt Duşakabin plastik ModelleriDuşa Kabin Montajı

Duşa Kabin Montajı

Duşa Kabin Montajı

Duşa Kabin Montajı

11947571_1882231375335502_3890050452980524563_n


Esenyurt Duşakabin    Beylikdüzü Duşakabin     Avcılar Duşakabin    Büyükçekmece Duşakabin  Küçükçekmece Duşakabin    Ambarlı Duşakabin   Gürpınar Duşakabin


bu

Beylikdüzü Duşakabin Montajı                    Esenyut Duşakabin Montajı                         Büyükçekmece Duşakabin Montajı                Avcılar Duşakabin Montajı

Küçükçekmece Duşakabin Montajı            Gümüşpala Duşakabin Montajı                  Başakşehir Duşakabin Montajı                        Gürpınar Duşakabin Montajı

Comments are closed.