Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklıkğı açma

YURT TESİSAT SİZLERE BEYLİKDÜZÜ İLÇESİNDE SU TESİSATI LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA HİZMETİ Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklıkğı açma hizmeti verilmektedir..

BEYLİKDÜZÜ LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA

SU TESİSATI

DOĞALGAZ TESİSATI

Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklıkğı açma

Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklıkğı açma

KOMBİ DEĞİŞİMİ

KORNİŞ MONTAJI

KLOZET TAMİRİ

MUSLUK DEĞİŞİMİ

SİFON DEĞİŞİMİ 

ROBOT İLE TIKANIKLIK AÇMA

KAMERALI TIKANIKLIK AÇMA

KLOZET TIKANIKLIĞI AÇMA

LAVABO TIKANIKLIK AÇMA

KIRMADADAN TIKANIKLIK AÇMA

BU MAKALEMİZDE SİZLERE LAVABO TIKANIDIĞINDA NASIL MÜDAHALE EDİLECEĞİNİ ANLATACAĞIM

BEYLİKDÜZÜ LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ OLARAK ;

MÜŞTERİMİZ LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMAK İÇİN MARKETLERDE SATILAN TOZ LAVABO AÇICI KULLANMIŞ VE BU İŞİ ABARTMIŞ VE TIKALI GİDERE 6 PAKET LAVABO AÇICI TOZ DÖKMÜŞ VE ŞU ANDA YUKARIDA GÖRMÜŞ OLDUĞUNUZ SORUN ORTAYA ÇIKMIŞ DÖKÜLEN TOZ AÇICI BORU İÇİNDE ERİMEYEREK TAŞLAŞMA YAPMIŞ VE BORU TAMAMEN TIKANMIŞ DURUMDA İDİ..

KAMERA İLE GİDER BORUSUNU KONTROL ETTİKTEN SONRA DURUMUN BU HALE GELMİŞ OLDUĞUNU FARK ETTİK VE MECBUREN DUVARI KIRARAK TOZ AÇICININ TAŞLAŞMIŞ OLAN BÖLÜME ULAŞARAK BORUYU DEĞİŞTİRDİK VE TIKANIKLIK AÇMA MAKİNASI İLE TIKANMIŞ OLAN GİDERİ AÇTIK ..

SİZİNDE BAŞINIZA BÖYLE BİR DURUM GELİR SE EĞER SİZDE TOZ AÇICILAR İLE DURUMU DAHA KÖTÜ HALE GETİRMEYİN ÇÜNKÜ TIKANIKLIK AÇICI KİMYASALLAR BİR YERE KADAR TIKANIKLIKLARI AÇMAKTADIR O YÜZDEN GEREKENDEN FAZLA KİMYASAL KULLANMAK HEM SİZE HEMDE ÇEVRENİZE CİDDİ ZARARLAR VERİR TIKANIKLIK AÇMAK İÇİN ÖZEL ROBOTLAR ÜRETİLMİŞTİR VE BİZ BU ŞEKİLDE SON TEKNOLOJİ CİHAZLAR KULLANARAK BEYLİKDÜZÜ LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA SERVİSİ OLARAK SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ. BİZİ ARAYARAK SERVİS TALEBİNDE BULUNABİLİRSİNİZ..

Beylikdüzü Lavabo Tıkanıklıkğı açma

SU TESİSATI ,TIKANIKLIK AÇMA , KOMBİ BAKIM ONARIM , VE HER TÜRLÜ TAMİRAT VE TADİLAT İŞLERİ YAPMAKTADIR..

DAİRENİZDE OLUŞAN TIKANIKLIK SORUNLARINDA LÖGAR TIKANIKLIKLARINDA KLOZET TIKANIKLIKLARINDA VE HER TÜRLÜ SU VE DOĞALGAZ TADİLATLARINDA BİZDEN YARDIM ALABİLİRSİNİZ SEKTÖRDE 20 YILLIK TECRÜBE İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ.. UYGUN ÖDEME İMKANLARI VE 24 SAAT HİZMET İLE 100 %  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SAĞLAMAKTAYIZ..

YURT TESİSAT TIKANIKLIK AÇMA İŞİNDE EN SON TEKNOLOJİ 2017 MODEL CİHAZLAR İLE SİZLERE HİZMET ETMEKTEDİR.. HER TÜRLÜ TAMİRAT VE TADİLAT İLE SİZLERE HİZMET VERMEKTEYİZ..

 


Detaylı bilgi için iletişim veya ustaya sor bölümünden yardım alabilirsiniz….


 

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *