Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Beylikdüzü klozet tamircisi

ESENYURT TA SU TESİSATÇISI

Beylikdüzü klozet tamircisi

Yurt tesisat beylikdüzü ilçesinde  siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Her marka klozet tamiri ve bakımı yapılır uygun fiyat ve uzman personellerimizle 24 saat sifon değişimi iç takım montajı ve yenileme hizmeti vermekteyiz.

Klozet tamiri yenileme ve değişim işlerimde bizi aramadan karar vermeyin her marka klozet değişimi ve tamiratı yapıyoruz . İstanbulun beylikdüzünde hizmet veren yurt tesisat normal klozet duvara gömmeli klozet yani asma klozet montaj hizmeti de vermektedir.

Beylikdüzü klozet tamir

Yurt tesisat sizlere en iyi hizmeti vermek için 3 adet mobil servis aracı ile 24 saat kesintisiz hizmet sağlamaktadır.

HİZMETLERİMİZ :
  • VİTRA KLOZET TAMİRİBeylikdüzü klozet tamir
  • SİAMP KLOZET TAMİRİ
  • GEBERİT KLOZET TAMİRİ
  • NKP KLOZET TAMİRİ
  • JAPAR KLOZET TAMİRİ

Yukarıdan yazan bütün markalara  Beylikdüzü klozet tamircisi hizmet vermekteyiz ve kullanılan malzemelerimiz orjinal 1 yıl garantili yedek parçalardır. Yapmış olduğumuz tamirat hizmetlerimiz 1 yıl işçilik ve 1 yıl parça garantisi vermekteyiz.

 

Beykent tesisatçı

Beylikdüzü su kaçağı tespiti

Beylikdüzü lavabo tıkanıklığı açma

Tesisat tadilat

Esenyurt klozet tamiri

Her marka klozet tamiri bakımı değişimi yapmaktayız gömme sifon tamiri asma klozet montajı ve tadilatı konusunda hizmet vermekteyiz. Beylikdüzü klozet tamircisi olarak hizmet veren yurt tesisat en kaliteli markaların 24 saat tamirtını yapmaktadır. Bizi aramadan karar vermeyin beylikdüzünde hizmet veren firmamız 20 yıllık deneyim ile her marka klozet tamiri sızıntı tespiti onarımını yapmaktadır.Beylikdüzü gömme rezervuar arızalarında bizi arayarak yardım alabiliriniz.

Gömme rezervuar

son dönemlerde oldukça yaygın bir şekilde kullanılmakta ve estetik ve az yer kapladığı için küçük banyolarda çok tercih edilmektedir. Bu durum bazı markalarda arızalanma ve tamiratını her ustanın ypamadığı bir durum oluşturmaktadır. Yurt tesisat olarak biz bütün marka gömme rezervuarların tamirini yapmaktayız.Firmamız sektörde uzun yıllardır faaliyet göstermektedir ve ustalarımız yaşları ilerlemiş ve tecrübe kazanmış kalifiye elemanlardır ve işinin ehli elemanlardır. Bizi beylikdüzünde çekinmeden arayarak hizmet alabirirsiniz.

Gömme rezervuarların montajı ustalık ve bilgi isteyen bir iş dir ve işini iyi bilmeyen ustaların montajladığı gömme rezervuarlarda montaj kaynaklı arızalar ve problemler çıkmaktadır.

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *