Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

TIKANIKLIK NEDİR VE NASIL AÇILIR ?

Tıkanıklık Makınasi

BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

TIKANIKLIK NEDEN OLUŞUR VE ÇÖZÜMLERİ HAKKINDA Kİ BU MAKALEMİZDE BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ OLARAK SİZLERE BİLGİ VERECEĞİM.

EVİNİZDE İŞ YERİNİZDE OLMAZSA OLMAZ WC VE MUTFAK VARDIR YAŞAMIMIZI SÜRDÜREBİLMEK İÇİN BUNLARA İHTİYACIMIZ VAR. GENELDE MUTFAK TIKANIKLIKLARINDA LAVABO YA DÖKÜLEN KULLANILMIŞ YAĞ VE YEMEK ARTIKLARI PİMAŞ BORULARINA YAPIŞARAK KATILAŞIRLAR VE YILLAR SONRA ARTIK GİDERLERDEN PİS SU GİDEMEZ NOKTAYA GELİR . YILLAR ÖNCE BÖYLE BİR ARIZA İLE KARŞILAŞINCA HEMEN BİR USTA ÇAĞIRARAK USTA TIKANAN BORULARI KIRARAK YENİLİYORLARDI HAL BÖYLE OLUNCA EVDE ÇOK FAZLA TADİLAT VE PİSLİK AYNI ZAMAN DADA YÜKSEK MALİYETLER OLUŞMAKTA İDİ.

YURT TESİSAT OLARAK BİZ LAVABO TIKANIKLIK LARI VE WC TIKANIKLIKLARI İÇİN ÖZEL ÜRETİLMİŞ LOGAR AÇMA MAKİNALARI KULLANIYORUZ. BU MAKİNALAR HİÇ BİR YERİ KIRMADAN VE ORTALIĞI KİRLETMEDEN TIKANIKLIK OLUŞMUŞ BÖLGEYİ KAMERA İLE TESPİT EDEREK AÇMAKTADIR. 100 TL DEN BAŞLAYAN UYGUN FİYAT AVANTAJLARIMIZDAN HABERDAR OLMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN..

WC TIKANIKLIKLARINDA GENEL SORUN BİLİNÇSİZ PEÇETE VE ISLAK MENDİL PET VB KABA SUDA ÇÖZÜLEMEYEN EŞŞAĞILARIN ATILMASI BAŞLICA SEBEPLER DİYEBİLİRİZ. AYNI ZAMANDA HATALI TESİSAT DÖŞEMELERİ,DE AYRI BİR KONU TABİ,Kİ.

BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ AYNI ZAMANDA SU TESİSATI, DOĞALGAZ TESİSATI VE KOMBİ TAMİR BAKIM HİZMETLERİ DE VERMEKTEDİR.

BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA

BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

ESENKET TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

BAĞAZKÖY TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

ESENYURT TIKANMIKLIK AÇMA SERVİSİ

BAŞAKŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

ALTINŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

ÇATALCA TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

SİLİVRİ TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

KUMBURGAZ TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

BÜYÜKÇEKMECE TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ


BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ   BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ  BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ   BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA SERVİSİ

EVİNİZDE OLUŞAN LAVOBO TIKANIKLIĞI VE MUTFAK TIKANIKLIĞI GİBİ TIKANIKLIK SORUNLARINDA BİZİ ARAYARAK DESTEK ALABİLİRSİNİZ.

BAHÇEŞEHİR LOGAR AÇMA, BAHÇEŞEHİR TIKANIKLIK AÇMA, BAHÇEŞEHİR KANALİZASYON AÇMA, BAHÇEŞEHİR KANAL AÇMA , BAĞAZKÖY TIKANIKLIK AÇMA HİZMETİ, BOĞAZKÖY GİDER AÇMA HİZMETİ VERMKETEYİZ

TIKANIKLIK NASIL AÇILIR ?

WC NEDEN TIKANIR ?

LOGAR NASIL AÇILIR ?

LOGAR AÇMA ROBOTU NEDİR ?

KANAL GÖRÜNTÜLEME KAMERALARI NE İŞE YARAR ?

BİZİ ARAYARAK TEKNİK DESTEK ALABİLİRSİNİZ..

Detaylı bilgi için iletişim veya ustaya sor bölümünden yardım alabilirsiniz….

 

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *