Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Bahçeşehir klozet tamircisi

Bahçeşehir klozet tamircisi

klozet tamircisi

asma klozet montajı

Bahçeşehir ilçesinde evinizde veya yaşam alanınız da oluşan klozet arızalarında bizden yardım alabilirsiniz . Her marka klozet tamiri ve bakımı konusunda firmamız yurt tesisat siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Yurt tesisat olarak istanbul bahçeşehir , bogazköy esenkent te sizlere 30 dakikada acil su tesisatçısı olarak hizmet vermektedir.

Bahçeşehir klozet tamircisi olarak asma klozet gömme rezervuar klozet ve alaturka taş sifon tamiri yapan firmamız başlıca aşağıdaki markalarda servis hizmeti sağlamaktadır.

SERVİSLERİMİZ :

  1. VİTRA KLOZET TAMİRCİSİ
  2. SİAMP KLOZET TAMİRCİSİ
  3. GEBERİT KLOZET TAMİRCİSİ
  4. NKP KLOZET TAMİRCİSİ
  5. JAPAR KLOZET TAMİRCİSİ
  6. SEREL KLOZET TAMİRCİSİ

Olarak her marka klozet sifon iç takım değişim hizmeti vermekteyiz. Evinizde veya iş yerinizde oluşan klozet su sızıntılar size sorun olmaktan çıkıyor uzman personellerimizle kaliteli malzeme ve uygun fiyatlarla Bahçeşehir klozet tamircisi olarak yurt tesisat hizmet vermeye devam ediyor.

YURT TESİSAT

Bahçeşehir su tesisatçısı olarak su tesisatı tamirat ve tadilat ilerinde işinde uzman elemanları ile 24 saat acil tesisatçı olarak hizmet vermektedir. Bahçeşehir ilçesinin tüm mahalle ve semtine aynı fiyata hizmet sağlayarak her marka ve modeldeki klozet ve sifon arızalarının tamiratını ve onarımını yapmaktayız.

Bize soru görüş ve önerileriniz için buradan iletişim kurabilirsiniz.

Başlıca hizmetlerimiz:

Bahçeşehir klozet tamircisi siz değerli müşterilerine bahçeşehir de su tesisatı kolzet montajı ve tamiratı konusunda en hızlı ve en uygun fiyatlarla garantili hizmet sağlamaktadır. VİTRA,GEBERİT,SİAMP,NKP, JAPAR gibi başlıca klozet markalarının bakım ve onarım sevisi hizmeti vermektedir.

Bahçeşehir klozet tamircisiYurt tesisat esenyurt , avcılar , bahçeşehir, beylikdüzü ve çevresinde su tesisatı ve klozet tamiri hizmeti vermektedir. Firmamız her türlü su tesisatı ve tamiratı yapmaktadır, doğalgaz tesisatı proje ve dekarosyon hizmeti veren firmamız aynı gün mobil servis aracıyla adresinize kadar gelerek sizlere hizmet sağlamaktadır. Su tesisatı klozet montaj değişim ve yenileme konusunda sızıntı konusunda da da hizmet vermekteyiz.

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *