Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Bahçeşehir klozet tamircisi

Bahçeşehir klozet tamircisi bahçeşehir de hizmet vermektedir ve yaşam alanınızda oluşan klozet wc ve bayno su tesisatlarında tamir ve onarım konusunda sizlere hizmet vermektedir uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışıyla yoluna devam eden yurt tesisat en kaliteli ve kalifiye personelleri ile hizmet sağlamaktadır.

Bahçeşehir klozet tamircisi

Bahçeşehir klozet tamircisi

Bahçeşehir klozet tamircisi

Merhabalar bu makalemizde sizlere klozet tamiri konusunda bilgi vermeye çalışacağım sevgili arkadaşlar her evde ve iş yerinde tuvalet olmazsa olmazımızdır ve birçok kişinin evinde klozet bulunmaktadır bu klozetler günlük evinizdeki kişi sayısına göre 1 defa yada 2 defa muhakkak ki kullanılmaktadır . Bu durum klozetlerin belli süre sonra kullanım yoğunluğuna göre arıza yapabilmektedir taktir edersiniz,ki her insanın uzmanlık ve ilgi alanı farklıdır ve biz bu durumda devre ye giriyoruz . Yaşam alanınızda klozet su sızdırması yapıyor ise size mobil ekibimizle adresinize kadar gelerek klozet tamiri hizmeti vermekteyiz. Gömme rezervuarlarda oluşan su sızıntısı ve alt kata damlatma ve küflenme sorunlarınızı özel kameralı cihazlarımızla tespit edip tek noktadan onarım sağlamaktayız. Bunun yararı müşterilerimiz için çok küçük onarımlarla bütçe dostu onarım ve küçük tadilatlar la ciddi olabilecek tadilat masraflarından sizleri kortarmaktır. bizi tercih ederek bahçeşehir tesisatçısı

Yurt tesisat bahçeşehir bölgesinde 20 yılı aşkın süredir tesisat hizmeti vermektedir bizi arayarak klozet montajı onarımı ve yenilemesi konusunda yardım alabilirsiniz. İşinde uzman ekiplerimizle 24 saat kesintisiz hizmet vermekteyiz.

HİZMETLERİMİZ :

 1. KLOZET SATIŞI
 2. KLOZET MONTAJI
 3. KLOZET TAMİRİ
 4. REZERVUAR TAMİRİ
 5. SİFON DEĞİŞİMİ
 6. GÖMME KLOZET TAMİRİ
 7. GÖMME REZERVUAR MONTAJI
 8. İÇ TAKIM DEĞİŞİM VS

Bahçeşehir klozet tamircisi olarak bahçeşehir başta olmak üzere boğazköy, esenkent, ıspartakule,hadımköy, ömerli,tahtakale,altınşehir bölgesine 30 dakikata hizmet vermekteyiz. Bahçeşehir klozet tamircisi

Her türlü klozet arızalarında bizleri çekinmeden arayabilir bilgi alabilir firkir danışabilirsiniz sizlere yardımcı olabilmek için öz veri ile çalışan personellerimiz 24 saat hizmetinizde Yurt tesisatın bahçeşehirde sizlerin hizmetine sunmaktan mutluluk duymaktayız bizi aramadan evinize tesisatçı çağırmayın.

Vep sitemizden ustaya sor bölümünden soru görüş ve öneride bulunabilirsini.

Yaptığımız işler:

 1. SU KAÇAĞI TESPİTİ BAHÇEŞEHİR
 2. TIKANIKLIK AÇMA
 3. SU TESİSATI
 4. KLOZET TAMİRİ
 5. KOMBİ BAKIM ONARIM

 

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *