Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Size en yakın ekibimizle, tesisat problemlerinizi hızlı ve uygun fiyatlarla çözüme kavuşturuyoruz.

Servis Garantisi

25 yıllık tecrübe

Bahçeşehir 2. kısım tesisatçı

Bahçeşehir 2. kısım tesisatçı

Yurt tesisatçı olarak bahçeşehir 2. kısım bölgesinde su tesisatı su kaçak tespiti ve tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz.

Her türlü su tesisatı arıza ve bakımlarında siz değerli müşterilerimize 24 saat hizmet vermekteyiz.

Evinizde oluşan tesisat arızalarında firmamız 30 dakika içinde adresinize gelerek sorununuzu uygun fiyatlara çözmektedir

Bahçeşehir 2. kısım tesisatçı

Yaşam alanınızda oluşabilecek su sızıntıları lavabolarda oluşan tıkanıklıklar artık sorun olmaktan çıkıyor. Yurt tesisat olarak özel cihazlarla noktasal olarak patlak oluşan bölgeyi çok kısa bir sürede bulup ufak bir yeri kırarak tamir edebiliyoruz. Bahçeşehir su tesisatçısı olarak her türlü son sistem ekipmanları kullanıyoruz.

hizmetler :
  1.  SU TESİSATI
  2. SU KAÇAĞI TESPİTİ
  3. LAVABO TIKANIKLIĞI
  4. KOMBİ SATIŞ VE SERVİSİ
  5. TAMİRAT TADİLAT
  6. MUSLUK DEĞİŞİMİ
  7. KLOZET YENİLEME VE TAMİRİ
  8. KLOZET TAMİRİ
  9. BAHÇE SULAMA VE KURULUMU

Gibi her türlü su tesisatı işlerinizi yapmaktayız. Bizi aramadan karar vermeyin . Yurt tesisat kurulduğu ilk günden bu yana bahçeşehir,de özverili bir şekilde sizlere su tesisatı kanosunda hizmet vermektedir.

Bahçeşehir 2. kısım tesisatçı

Bahçeşehir 2. kısım tesisatçı

 

petek temizliği

su kaçağı

tıkanıklık açma

kombi tamiri

kombi bakımı

yakuplu tesisatçı

esenyurt su kaçağıtespiti

beylikdüzü stesisatçı

Bahçeşehir bölgesinde oluşan su tesisatı sorunlarında bizi arayarak acil müdahale ekibimizden 24 saat hizmet alabilirsiniz yaşam alanınızda oluşan su kaçağı ve tıkanıklık gibi sorunlarda bizi 24 saat çekinmeden arayabilirsiniz.

Su kaçağı başta olmak üzere klozet tamiri petek montajı , musluk montajı, armatür montajı ,kombi satış montaj ve servis hizmeti su tesisatı arıza ve bakım, hortum değişimi çamaşır makınası montajı , davlumbaz montajı, asbiratör montajı gibi su tesisatı konusunda yurt tesisat bahçeşehir de siz değerli müşterilerimize kesintısız hizmet vermektedir.

Evinizde veya iş yerinizde oluşabilecek doğalgaz kaçağı ve sızıntılarının tespitini özel cihalarla yapıyor ve onarımını gerçekleştiriyoru. Kombi fileksi, ocak fileksi ve bağlantılarında oluşabilecek gaz kaçaklarını önceden kontrol ederek sorunlarınızı gideriyoruz.

İstanbul ve bahçeşehir 2 kısım da yaşayan müşterilerimize 30 dakikada servis garantisi veriyoruz . Yapılan işlerimiz kullanılan parçalar firmamız tarafında 1 yıl garanti ve sigortalıdır.

Bahçeşehir tesisatçısı olarak her türlü su tesisatı bakım onarım tadilat ve tamirat hizmeti onusunda uzman ekiplerimizle en uygun fiyatlarla garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Firmamızı aramadan uygun fiyatlarımızı duymadan karar vermeyin.

Sizde yorum yazın..!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *